BackBack

BABAGJYSH KRISHTLINDJESH FABRIC SANTA RED H64 / CODE 2-70-018-0016

Lek 10,800 Lek 6,480

BABAGJYSH KRISHTLINDJESH FABRIC SANTA RED H64 / CODE 2-70-018-0016

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

BABAGJYSH KRISHTLINDJESH FABRIC SANTA RED H64 /

CODE 2-70-018-0016

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.