Pikture Canvas 80x3x120cm/CODE Pak296-000005

Lek 6,900

Piktura në telajo afrikane  80x3x120cm Specifikimet:* Bërë nga druri i përforcuar me rezistencë të madhe ndaj konsumit dhe përdorimit. Falë strukturës së fortë të kornizës prej druri, dërrasa ruan strukturën e...

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

Piktura në telajo afrikane  80x3x120cm

Specifikimet:
* Bërë nga druri i përforcuar me rezistencë të madhe ndaj konsumit dhe përdorimit. Falë strukturës së fortë të kornizës prej druri, dërrasa ruan strukturën e saj solide edhe me një goditje natyrale në tabelë.
* Ofrohet ne ngjyre portokalli.

Dimensionet e produktit:
Gjatësia: 80 cm.
Gjerësia: 3 cm.
Lartësia: 120 cm.

Komente:
Produkti dorëzohet i pamontuar, në paketim fabrike dhe me një udhëzues të detajuar montimi
Nuanca e ngjyrave të produktit mund të ndryshojë pak nga paraqitja e tij fotografike në ekranin tuaj.

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.