Pikture 80x3x120cm/CODE Pak301-000008

Lek 8,300

Piktura në telajo  80x3x120cm Piktura do të dekoroj hapësirën tuaj duke i dhënë një frymë rinovimi. Mund të vendoset si në dhomën e ndenjes ashtu edhe në dhomën e gjumit nëse...

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

Piktura në telajo  80x3x120cm

Piktura do të dekoroj hapësirën tuaj duke i dhënë një frymë rinovimi. Mund të vendoset si në dhomën e ndenjes ashtu edhe në dhomën e gjumit nëse dëshironi. Përdorimi i kombinuar i ngjyrave, simboleve dhe elementeve që marrin frymëzim nga njerëzit dhe traditat e lartëson artin dhe magjeps syrin.

Specifikimet:
*100% pikturë në telajo
*Bërë nga polipropileni pp
*Ofrohet në shumëngjyrëshe

Dimensionet e produktit:
Gjatësia: 80 cm.
Gjerësia: 3 cm.
Lartësia: 120 cm.

Komente:
Produkti dorëzohet në paketimin e tij të fabrikës.
Nuancat e ngjyrave të produktit mund të ndryshojnë pak nga paraqitja e tij fotografike në ekranin tuaj.

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.