Abazhur gold metal D25x42cm/CODE Pak300-000006

Lek 6,500

Specifikimet:* Bërë prej metali me cilësi të lartë me rezistencë të lartë ndaj konsumit.* Ka vend per llampe te tipit E27 e cila nuk perfshihet ne cmim.* Konsumi maksimal 2 Watt...

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

Specifikimet:
* Bërë prej metali me cilësi të lartë me rezistencë të lartë ndaj konsumit.
* Ka vend per llampe te tipit E27 e cila nuk perfshihet ne cmim.
* Konsumi maksimal 2 Watt led.
* Ofrohet ne ngjyre te arte.

Dimensionet e produktit:
Gjatësia: 25 cm
Gjerësia: 25 cm
Lartësia: 42 cm

Komente:
Produkti dorëzohet i pamontuar në paketimin e tij të fabrikës.
Nuanca e ngjyrave të produktit mund të ndryshojë pak nga paraqitja e tij fotografike në ekranin tuaj.

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.