BackBack

ZANE KRISHTLINDJESH ANGEL RED H40 / CODE 2-70-306-0250

Lek 5,000 Lek 4,000

ZANE KRISHTLINDJESH ANGEL RED H40 / CODE 2-70-306-0250

Nxito, ka vetëm 4 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

ZANE KRISHTLINDJESH ANGEL RED H40 /

CODE 2-70-306-0250

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.