BackBack

VITRINE WOODEN BUFFET WHITE/NATURAL 90Χ35Χ90 / CODE 3-50-838-0037

Lek 64,500 Lek 38,700

VITRINE WOODEN BUFFET WHITE/NATURAL 90Χ35Χ90 / CODE 3-50-838-0037

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

VITRINE WOODEN BUFFET WHITE/NATURAL 90Χ35Χ90 /

CODE 3-50-838-0037

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.