BackBack

VAZO Vase yellow h 340 No6 / CODE 08.0006.004

Lek 3,100 Lek 2,480

VAZO Vase yellow h 340 No6 / CODE 08.0006.004

Nxito, ka vetëm 6 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

VAZO Vase yellow h 340 No6 /

CODE 08.0006.004

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.