BackBack

VAZO S/3 COFFEE/SUGAR/TEA JAR PATISSERIE 11X11X16.5/CODE 6-60-181-0004

Lek 2,500

CODE  6-60-181-0004

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit
CODE  6-60-181-0004
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.