BackBack

VAZO ROD GOLD DEKOR 23X25.4CM/CODE ROD143

Lek 6,200 Lek 3,720

VAZO ROD  GOLD DEKOR 23X25.4CM/ CODE ROD143

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

VAZO ROD  GOLD DEKOR 23X25.4CM/

CODE ROD143

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.