BackBack

VAZO QELQI ME KAPAK GLASS VASE W/LID AND METALLIC DETAILS TRANSPARENT/SILVER D10X27 CODE 3-70-085-0143

Lek 4,100 Lek 2,870

VAZO QELQI ME KAPAK GLASS VASE W/LID AND METALLIC DETAILS TRANSPARENT/SILVER D10X27  CODE 3-70-085-0143

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

VAZO QELQI ME KAPAK GLASS VASE W/LID AND METALLIC DETAILS TRANSPARENT/SILVER D10X27 

CODE 3-70-085-0143

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.