BackBack

VAZO QELQI ME FRON SIVLER/WHITE D30x22,5cm/CODE 3-70-639-0105

Lek 8,000 Lek 4,000

VAZO QELQI ME FRON SIVLER/WHITE D30x22,5cm/ CODE 3-70-639-0105

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

VAZO QELQI ME FRON SIVLER/WHITE D30x22,5cm/

CODE 3-70-639-0105

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.