BackBack

VAZO METALIKE METAL JAR W/LID ENAMEL CHECK Φ15Χ30 / CODE 3-70-803-0066

Lek 4,800 Lek 3,840

VAZO METALIKE METAL JAR W/LID ENAMEL CHECK Φ15Χ30 / CODE 3-70-803-0066

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

VAZO METALIKE METAL JAR W/LID ENAMEL CHECK Φ15Χ30 /

CODE 3-70-803-0066

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.