BackBack

VAZO ME KAPAK METAL/GLASS VASE W/LID D15X30CM/CODE 6-70-151-0041

Lek 3,500 Lek 2,800

VAZO ME KAPAK METAL/GLASS VASE W/LID D15X30CM/ CODE 6-70-151-0041

E shitur

Përshkrimi i Produktit

VAZO ME KAPAK METAL/GLASS VASE W/LID D15X30CM/

CODE 6-70-151-0041

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.