BackBack

VAZO ME KAPAK CLEAR 12X12X12 CODE 6-70-504-0002

Lek 900 Lek 630

VAZO ME KAPAK  CLEAR 12X12X12 CODE 6-70-504-0002

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

VAZO ME KAPAK  CLEAR 12X12X12

CODE 6-70-504-0002

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.