BackBack

VAZO DEKORUESE CERAMIC VASE BLUE 15Χ13Χ26 CODE 3-70-902-0140

Lek 4,600

VAZO DEKORUESE CERAMIC VASE BLUE 15Χ13Χ26 CODE 3-70-902-0140

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

VAZO DEKORUESE CERAMIC VASE BLUE 15Χ13Χ26

CODE 3-70-902-0140

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.