BackBack

VAZO CERAMIC VASE GOLDEN 17Χ10Χ30/CODE 3-70-498-0040

Lek 3,300

CODE  3-70-498-0040

E shitur

Përshkrimi i Produktit
CODE  3-70-498-0040
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.