BackBack

VAZO 2KATESHE ME KAPAK 18.5X18.5X31CM/CODE 3-70-571-0041

Lek 7,000 Lek 4,900

VAZO 2KATESHE ME KAPAK 18.5X18.5X31CM/ CODE 3-70-571-0041

Përshkrimi i Produktit

VAZO 2KATESHE ME KAPAK 18.5X18.5X31CM/

CODE 3-70-571-0041

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.