BackBack

VARESE RROBASH METAL COAT/UMBRELLA RACK ANTIQUE WHITE 23Χ23Χ175/CODE 3-50-907-0075

Lek 12,600 Lek 10,080

CODE  3-50-907-0075

E shitur

Përshkrimi i Produktit
CODE  3-50-907-0075
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.