BackBack

VARESE RROBASH INART METAL/WOODEN COAT RACK BLACK 40Χ40Χ175

Lek 5,800 Lek 4,640

CODE VARESE RROBASH INART METAL/WOODEN COAT RACK BLACK 40Χ40Χ175/ CODE 6-50-373-0022

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit


CODE VARESE RROBASH INART METAL/WOODEN COAT RACK BLACK 40Χ40Χ175/

CODE 6-50-373-0022

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.