BackBack

TIGAN QERAMIK 20CM "PETRA"/CODE 70.020.20

Lek 3,500 Lek 2,800

TIGAN QERAMIK 20CM "PETRA"/ CODE 70.020.20

Përshkrimi i Produktit

TIGAN QERAMIK 20CM "PETRA"/

CODE 70.020.20

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.