BackBack

TERMUS INOKSI/ STOPPER AND COVER-CUP 750ML/CODE 10-146-003

Lek 1,900 Lek 1,330

TERMUS INOKSI/ STOPPER AND COVER-CUP 750ML/ CODE 10-146-003

Nxito, ka vetëm 5 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

TERMUS INOKSI/ STOPPER AND COVER-CUP 750ML/

CODE 10-146-003

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.