BackBack

TERMUS INOKSI/ STOPPER AND COVER-CUP 1000ML/CODE 10-146-004

Lek 2,100 Lek 1,470

TERMUS INOKSI/ STOPPER AND COVER-CUP 1000ML/ CODE 10-146-004

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

TERMUS INOKSI/ STOPPER AND COVER-CUP 1000ML/

CODE 10-146-004

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.