BackBack

TENXHERE QERAMIKE FORGED NON-STICK POT W/LID D24CM/CODE 6-60-508-0042

Lek 7,500 Lek 5,980

TENXHERE QERAMIKE FORGED NON-STICK POT W/LID D24CM/ CODE 6-60-508-0042

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

TENXHERE QERAMIKE FORGED NON-STICK POT W/LID D24CM/

CODE 6-60-508-0042

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.