BackBack

TENXHERE PRESIONI 6 L NOVELTA / CODE 014006901

Lek 18,900 Lek 15,120

  TENXHERE PRESIONI 6 L NOVELTA / CODE 014006901 TENXHERE PRESIONI Pyramis Novelta Ngjyra: gri-kafe Përmasat: ∅22cm Kapaciteti: 6Lt Shtresa alumini me veshje guridhe me trashësi 4 mm.Certifikuar nga ILAG Granite...

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

 

TENXHERE PRESIONI 6 L NOVELTA / CODE 014006901

TENXHERE PRESIONI Pyramis Novelta

Ngjyra: gri-kafe

Përmasat: ∅22cm

Kapaciteti: 6Lt

Shtresa alumini me veshje guridhe  me trashësi 4 mm.
Certifikuar nga ILAG Granite kompania zvicerane. Kapak i bërë nga inox 18/10, i trashë 1,2 mm Kapaku ka një sistem sigurie me 4 drejtime me një mekanizëm inovues mbyllës që lejon
që ajo të vendoset dhe të mbyllet në tenxhere në çdo pozicion. Veshje jo-ngjitëse e përparuar me 5 shtresa. Dorezat janë bërë prej bakelitit izolues të nxehtësisë. Rregullatori i presionit ofron 3 nivele gatimi. I përshtatshëm për të gjitha llojet e sobave: elektrike, qeramike, gaz dhe induksion.
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.