BackBack

TENXHERE "ORANGE" 6.5LITRA CERAMIC NONSTICK COATING 28CM/CODE GSW-469289

Lek 7,500 Lek 3,750

TENXHERE "ORANGE" 6.5LITRA CERAMIC NONSTICK COATING 28CM/ CODE GSW-469289

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

TENXHERE "ORANGE" 6.5LITRA CERAMIC NONSTICK COATING 28CM/

CODE GSW-469289

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.