BackBack

TENXHERE INOKSI 20 CM STEEL LINE / CODE 014005701

Lek 6,000

TENXHERE INOKSI 20 CM STEEL LINE / CODE 014005701  -Inoks i pandryshkshëm 18/10, 0.7 mm i trashë për kupë dhe 0.6mm për kapak. -Tre baza e akumuluesit të nxehtësisë me fletë...

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

TENXHERE INOKSI 20 CM STEEL LINE / CODE 014005701

 -Inoks i pandryshkshëm 18/10, 0.7 mm i trashë për kupë dhe 0.6mm për kapak.

-Tre baza e akumuluesit të nxehtësisë me fletë metalike me trashësi 3,5 mm dhe kapsulë magnetike 3 mm e bërë nga materiali AISI 430 për gatim të shpejtë dhe ekonomik, pasi pjesa e poshtme e enës shpejt nxehet dhe ruan nxehtësinë e saj për një kohë më të gjatë. Dizajn i kujdesshëm.

- Pjesa e poshtme e tiganit nga qendra në qendër, niveli ideal 10/1000 për përshtatje perfekte në kapakët e kuzhinës dhe kapje zero. - Kapakë çeliku inox në linja të reja të drejta, minimale.

-Të përshtatshme për të gjitha llojet e sobave: elektrike, qeramike, gaz dhe induksion.

- I përshtatshëm për gatim në furrë.

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.