BackBack

TENXHERE GURI ME VESHJE LLAVE VULLKANIKE STONEWARE CASSEROLE BLACK 28CM CODE NOL101

Lek 8,500 Lek 5,950

TENXHERE GURI ME VESHJE LLAVE VULLKANIKE STONEWARE CASSEROLE BLACK 28CM/ CODE NOL101

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

TENXHERE GURI ME VESHJE LLAVE VULLKANIKE STONEWARE CASSEROLE BLACK 28CM/

CODE NOL101

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.