BackBack

TENXHERE GURI E CEKET ME VESHJE LLAVE VULLKANIKE STONEWARE CASSEROLE BLACK 30CM CODE NOL103

Lek 7,400 Lek 5,180

TENXHERE GURI ME VESHJE LLAVE VULLKANIKE STONEWARE CASSEROLE BLACK 22CM/ CODE NOL103

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

TENXHERE GURI ME VESHJE LLAVE VULLKANIKE STONEWARE CASSEROLE BLACK 22CM/

CODE NOL103

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.