BackBack

TENXHERE GATIMI INOKS18/10 24CM "FOGO"/CODE GSW- 868372

Lek 5,500 Lek 3,850

TENXHERE GATIMI INOKS18/10 24CM "FOGO"/ CODE GSW- 868372

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

TENXHERE GATIMI INOKS18/10 24CM "FOGO"/

CODE GSW- 868372

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.