BackBack

TENXHERE GATIMI/Casserole, SS,26 cm, Gourmet Line/CODE BL-1022

Lek 4,200

TENXHERE GATIMI/Casserole, SS,26 cm, Gourmet Line/ CODE BL-1022 Casserole with lid – Gourmet Line Casserole with glass lidSize: 26×15,5 cmVolume: 7,6 l Material: Stainless steel Color: Shiny and matt INDUCTION BOTTOM...

Nxito, ka vetëm 3 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

TENXHERE GATIMI/Casserole, SS,26 cm, Gourmet Line/

CODE BL-1022

Casserole with lid – Gourmet Line

Casserole with glass lid
Size: 26×15,5 cm
Volume: 7,6 l

Material: Stainless steel

Color: Shiny and matt


  • INDUCTION BOTTOM
  • 5-LAYER BOTTOM
  • MEASUREMENT SCALE
  • STAINLESS STEEL HANDLE AND KNOB
  • DISHWASHER SAFE
  • RIVETED HANDLES
  • 3 SATIN LINES

 

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.