BackBack

TENXHERE GATIMI 4.3L ME VESHJE GURI D24CM/CODE BA-10218

Lek 4,100

TENXHERE GATIMI 4.3L ME VESHJE GURI D24CM/ INDUKSION  CODE BA-10218

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

TENXHERE GATIMI 4.3L ME VESHJE GURI D24CM/

INDUKSION 

CODE BA-10218

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.