BackBack

TELEFON W/ANALOG DIAL BROWN/GOLDEN 23X18X23CM/CODE 3-70-249-0001

Lek 22,000 Lek 11,000

TELEFON W/ANALOG DIAL BROWN/GOLDEN 23X18X23CM/ CODE 3-70-249-0001

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

TELEFON W/ANALOG DIAL BROWN/GOLDEN 23X18X23CM/

CODE 3-70-249-0001

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.