BackBack

TAVOLINE WOODEN/METAL COFFEE /GOLDEN D40Χ37CM/CODE 6-50-861-0013

Lek 11,700 Lek 9,360

TAVOLINE WOODEN/METAL COFFEE /GOLDEN D40Χ37CM/ CODE 6-50-861-0013

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

TAVOLINE WOODEN/METAL COFFEE /GOLDEN D40Χ37CM/

CODE 6-50-861-0013

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.