BackBack

Tavoline walnut-white 80x45x43,5cm/CODE PAK 182-000018

Lek 11,620

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE  Tavoline kafeje  arre e bardhe 80x45x43,5cmNëse po kërkoni të pajisni hapësirën tuaj me mobilje të stilit skandinav që nxjerrin linja të pastra gjeometrike, të kombinuara me qëndrueshmëri...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE 

Tavoline kafeje  arre e bardhe 80x45x43,5cm

Nëse po kërkoni të pajisni hapësirën tuaj me mobilje të stilit skandinav që nxjerrin linja të pastra gjeometrike, të kombinuara me qëndrueshmëri dhe fleksibilitet, atëherë kjo game  është për ju. Një propozim dekorimi mbresëlënës që arrin kufijtë e dizajnit minimal dhe do të ndryshojë në mënyrë krijuese estetikën e hapësirës suaj.

Specifikimet:
* Bërë nga chipboard me cilësi të lartë.
* Përfshin: një dollap dere me 2 mentesha për hapësirën e magazinimit
* E disponueshme ne ngjyre te bardhe arre.

Dimensionet:
Gjatësia: 80 cm.
Thellësia: 45 cm.
Lartësia: 43.5 cm.

Komentet:
Paketuar - Kërkohet montim i thjeshtë - Udhëzimet e përfshira
Ngjyra e produktit të dorëzuar mund të ndryshojë pak nga ngjyra e produktit në imazh

ATTRIBUTES
Gross Weight 19.50
Net Weight product 18.24
Lenght product 80
Width product 45
Height product 43.5
Material CLIPBOARD 18MM WITH MELAMINE
Color WHITE - WALNUT
K/D YES
Number product package 1
Package pcs 1
Dimension package 86x50x13
CBM pcs 0.056
CBM package 0.056
Volume weight product 11.180
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.