BackBack

TAVOLINE NGRENIE MDF natural-white 120x75x74cm / CODE PAK153-000005

Lek 27,500 Lek 24,750

TAVOLINE NGRENIE MDF natural-white 120x75x74cm  /  CODE PAK153-000005

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

TAVOLINE NGRENIE MDF natural-white 120x75x74cm  / 

CODE PAK153-000005

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.