BackBack

TAVOLINE METAL/GLASS SIDE GOLDEN D43Χ48/CODE 3-50-010-0018

Lek 22,900 Lek 18,320

TAVOLINE METAL/GLASS SIDE GOLDEN D43Χ48/ CODE 3-50-010-0018

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

TAVOLINE METAL/GLASS SIDE GOLDEN D43Χ48/

CODE 3-50-010-0018

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.