BackBack

TAVOLINE MESI white marble-golden D70x40cmm / CODE PAK120-000258

Lek 7,800 Lek 7,020

TAVOLINE MESI white marble-golden D70x40cmm / CODE PAK120-000258

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

TAVOLINE MESI white marble-golden D70x40cmm /

CODE PAK120-000258

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.