BackBack

TAVOLINE MESI DRU ARRE 115x72x41cm / CODE PAK113-000004

Lek 27,400

 AFATI I DOREZIMIT 5-10 DITE     Tavolinë kafeje druri solide natyrale 100% 4cm këmbë të zeza prej metali  115x72x41cmPër ju që e doni dizajnin industrial në hapësirë dhe po kërkoni nuancat...

E shitur

Përshkrimi i Produktit

 AFATI I DOREZIMIT 5-10 DITE

 

 

Tavolinë kafeje druri solide natyrale 100% 4cm

këmbë të zeza prej metali  115x72x41cm

Për ju që e doni dizajnin industrial në hapësirë dhe po kërkoni nuancat e ngrohta të drurit të ngurtë në kombinim me metalin e zi, seria  do t'ju emocionojë.
Një propozim dekorimi mbresëlënës, ideal për shtëpinë apo zyrën që do të rinovojë në mënyrë krijuese estetikën e hapësirës suaj
Sipërfaqet ndjekin formën e çrregullt të drurit natyror.

Specifikimet:
* Bërë prej druri të fortë solid natyral 100%  dhe metali.
* I disponueshem ne ngjyre te erret  arre.

Dimensionet:
Gjatësia: 115 cm.
Thellësia: 72 cm.
Lartësia: 41 cm.

Komentet:
Paketuar - Kërkohet montim i thjeshtë - Udhëzimet e përfshira
Ngjyra e produktit të dorëzuar mund të ndryshojë pak nga ngjyra e produktit në imazh.

ATTRIBUTES
Gross Weight 31
Net Weight product 28
Lenght product 115
Width product 69
Height product 40
Material 4CM SOLID WOOD - METAL
Color WALNUT - BLACK
K/D YES
Number product package 1
Package pcs 1
Dimension package 120x75x12
CBM pcs 0,108
CBM package 0,108
Real Weight product 34
Volume weight product 21,600
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.