BackBack

TAVOLINE MESI 110x59x41,5cm / CODE PAK086-000005

Lek 14,800

TAVOLINE MESI  110x59x41,5cm / CODE PAK086-000005

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

TAVOLINE MESI  110x59x41,5cm /

CODE PAK086-000005

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.