BackBack

TAVOLINE MELA MAXI COFFEE TABLE 105.2x45x60.2cm CODE AR-14570403

Lek 27,600 Lek 22,080

TAVOLINE MELA MAXI COFFEE TABLE 105.2x45x60.2cm CODE AR-14570403  

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

TAVOLINE MELA MAXI COFFEE TABLE 105.2x45x60.2cm

CODE AR-14570403

 

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.