BackBack

TAVOLINE KAFEJE METAL&MIRROR/CODE 3-50-465-0016B

Lek 15,900 Lek 9,540

TAVOLINE KAFEJE METAL&MIRROR/ CODE 3-50-465-0016B

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

TAVOLINE KAFEJE METAL&MIRROR/

CODE 3-50-465-0016B

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.