BackBack

Tavoline grey oak 89,5x49,5x42,5cm/CODE PAK 049-000010

Lek 4,520

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE Tavoline kafeje ngjyre gri-e bardhe 89,5x49,5x42,5cm Jeni në kërkim të një ndërtimi cilësor të kombinuar me ergonominë dhe prakticitetin për shtëpinë tuaj? Nëse po, atëherë tavolina e...

Përshkrimi i Produktit
  • AFATI I DOREZIMIT 10 DITE
Tavoline kafeje ngjyre gri-e bardhe 89,5x49,5x42,5cm

Jeni në kërkim të një ndërtimi cilësor të kombinuar me ergonominë dhe prakticitetin për shtëpinë tuaj? Nëse po, atëherë tavolina e kafesë është ajo që ju nevojitet.
E dizenjuar me finesë që të “qëndrojë” në çdo zonë të shtëpisë, ofron hapësira të mëdha magazinimi dhe organizimi.
 Ideale për përdorim profesional.

 Karakteristikat:
* Bërë nga chipboard me cilësi të lartë me veshje  druri 3D
* E disponueshme ne ngjyre sonoma.

Dimensioni:
Gjatësia: 89,50 cm
Thellësia: 49,50 cm
Lartësia: 42,50 cm

Komentet:
Paketuar - Kërkohet montim i thjeshtë - Udhëzimet e përfshira
Ngjyra e produktit të dorëzuar mund të ndryshojë pak nga ngjyra e produktit në imazh.

ATTRIBUTES
Net Weight product 10,000
Lenght product 89,5
Width product 49,5
Height product 42,5
Material MELAMINE 16mm & TOP 3CM - 3D PAPER WOOD
Color WHITE - OAK
K/D YES
Number product package 1,000
Package pcs 1
Dimension package 95x55x5,5
CBM pcs 0,029
CBM package 0,029
Real Weight product 10,000
Volume weight product 5,748

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.