BackBack

Tavoline grey marble-black D60x60cm/CODE PAK072-000061

Lek 5,600 Lek 5,040

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE  Përshkrimi i produktit Tavolinë kafeje MDF antracit mermer-zi D60x60cm Tavolinë kafeje me: Dizajn modern, e rrumbullakët dhe me mundësi ekspozimi dhe ruajtjeje dekorimesh dhe sendesh të vogla....

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE 

Përshkrimi i produktit
Tavolinë kafeje MDF antracit mermer-zi D60x60cm

Tavolinë kafeje me: Dizajn modern, e rrumbullakët dhe me mundësi ekspozimi dhe ruajtjeje dekorimesh dhe sendesh të vogla.
Një mobilje me cilësi të lartë ndërtimi dhe funksionaliteti, thelbësore për shtëpinë ose zyrën.
 
Specifikimet:
* E punuar nga chipboard dhe MDF  të cilësisë së lartë, ngjyrë mermeri.
* Në pjesën e poshtme ka një raft magazinimi me kërkesat e hapësirës.
* Mbështetje në një kornizë metalike të zezë.

Dimensioni i produktit:
Gjatësia: 60 cm.
Gjerësia: 60 cm.
Lartësia: 60 cm.

Vërejtje:
Produkti dorëzohet i pamontuar, në paketim fabrike dhe me një udhëzues të detajuar montimi.
Nuancat e ngjyrave të produktit mund të ndryshojnë pak nga paraqitja e tij fotografike në
ekranin tuaj.
ATTRIBUTES
Gross Weight 6.5
Net Weight product 6
Lenght product 60
Width product 60
Height product 60
Material 12mm MDF top +20*20 iron tube
Color DARK GREY MARBLE - BLACK
K/D YES
Number product package 1
Package pcs 1
Dimension package 70x68x10
CBM pcs 0.048
CBM package 0.048
Volume weight product 9.520


Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.