BackBack

TAVOLINE GOLDEN 48.5X38X58.5CM/CODE 3-50-809-0008

Lek 11,300 Lek 6,000

TAVOLINE GOLDEN 48.5X38X58.5CM/ CODE 3-50-809-0008

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

TAVOLINE GOLDEN 48.5X38X58.5CM/

CODE 3-50-809-0008

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.