BackBack

TAVOLINE folding ash-leg brown 70x50x75cm/CODE  IM243-000066 

Lek 17,500

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE   Tavolina  e palosshme e bardhë ash-këmbë 70x50x75cmPër ju që dëshironi të përdorni çdo cep të hapësirës tuaj, tavolina e palosshme Liam është zgjidhja ideale. Një konstruksion...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE 

 Tavolina  e palosshme e bardhë ash-këmbë 70x50x75cm

Për ju që dëshironi të përdorni çdo cep të hapësirës tuaj, tavolina e palosshme Liam është zgjidhja ideale. Një konstruksion fleksibël dhe funksional, i cili mund të përdoret si tavolinë kryesore ose anësore, zë hapësirën më të vogël të mundshme të ruajtjes kur nuk përdoret.

Specifikimet:
*Sipërfaqja dhe bazamenti prej chipboard me veshje melamine të cilësisë së lartë, me qëndrueshmëri në kohë.
*Mbështetje në një kornizë metalike me forcë të jashtëzakonshme
*Ofrohet ne ngjyre: Siperfaqja: Hi - Këmba e bardhë

Dimensioni i produktit:
Gjatësia: 70 cm.
Gjerësia: 50 cm.
Lartësia: 75 cm.

Vërejtje:
Produkti dorëzohet i montuar, në ambalazh fabrike
Nuancat e ngjyrave të produktit mund të ndryshojnë pak nga paraqitja e tij fotografike në ekranin tuaj

ATTRIBUTES
Gross Weight 7
Net Weight product 6
Lenght product 70
Width product 50
Height product 75
Material METAL - CLIPBOARD
Color WHITE - ASH
K/D NO
Number product package 1,000
Package pcs 1
Dimension package 70x25x85
CBM pcs 0,149
CBM package 0,149
Volume weight product 29,750

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.