BackBack

TAVOLINE DRURI NATURAL W/WHITE LEGS 80X80X35/ CODE 3-50-104-0194

Lek 39,300 Lek 19,800

TAVOLINE DRURI NATURAL W/WHITE LEGS 80X80X35/ CODE 3-50-104-0194

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

TAVOLINE DRURI NATURAL W/WHITE LEGS 80X80X35/

CODE 3-50-104-0194

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.