BackBack

TAVOLINE COFFEE TABLE GOLDEN/BLACK 120Χ60Χ40CM/CODE 3-50-027-0013

Lek 70,000 Lek 42,000

TAVOLINE COFFEE TABLE GOLDEN/BLACK 120Χ60Χ40CM/ CODE 3-50-027-0013

E shitur

Përshkrimi i Produktit

TAVOLINE COFFEE TABLE GOLDEN/BLACK 120Χ60Χ40CM/

CODE 3-50-027-0013

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.