BackBack

TAVOLINE COFFE TABLE ARSIDA WHITE/WALNUT 90X60X42CM / CODE AR-14410232

Lek 15,400 Lek 12,320

TAVOLINE COFFE TABLE ARSIDA WHITE/WALNUT 90X60X42CM / CODE AR-14410232

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

TAVOLINE COFFE TABLE ARSIDA WHITE/WALNUT 90X60X42CM /

CODE AR-14410232

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.