BackBack

TAVE ME KAPAK OVALE" Gaster" 38 cm/CODE GSW- 400380

Lek 3,600 Lek 2,500

TAVE ME KAPAK OVALE" Gaster" 38 cm/CODE GSW- 400380

Përshkrimi i Produktit

TAVE ME KAPAK OVALE" Gaster" 38 cm/CODE

GSW- 400380


Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.