BackBack

TAVE FURRE KATRORE 43CM WAVES 423/CODE 26.000.67

Lek 7,900 Lek 6,320

TAVE FURRE KATRORE 43CM WAVES 423/ CODE 26.000.67

E shitur

Përshkrimi i Produktit

TAVE FURRE KATRORE 43CM WAVES 423/

CODE 26.000.67

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.